200 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO ÖDEME BANKA HAVALESİ İLE ÜCRETSİZ İADE VE DEĞİŞİM

Menü
sanat_eseri.png Hbpazar  

Gizlilik Politikası

Hbpazar.com isimli web sitesi (Site) Hbpazar, Hakan Başakcıoğlu (Bundan sonra Hbpazar olarak anılacaktır)‘na ait bir sitedir. www.Hbpazar.com Sitesine üye olurken sizden istenen bilgilerin nasıl kullanıldığı ve saklandığı hakkındaki tüm detaylar bu sayfada açıklanmaktadır.

Kapsam ve Rıza:

Başta 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanunun olmak üzere yürürlükteki yasal düzenlemeler uyarınca kişisel verilerinizi belirlenen süreler boyunca saklamakla yükümlü olduğumuzu bildiririz. Bu Gizlilik Politikası, kendisine atıfta bulunulan her türlü uygulama ve hizmet sunumuna uygulanacaktır. Hizmetlerimizi kullanarak ve/veya hesap oluşturarak bu Gizlilik Politikasını ve Kullanım Koşularını kabul etmektesiniz. Bu kapsamda kişisel verilerinizi toplamamıza, kullanmamıza, gerektiğinde üçüncü kişilerle paylaşmamıza, muhafaza etmemize ve korumamıza rıza göstermektesiniz.

Bilgilerin Kullanımı:

Sizden istenen bilgiler sadece size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla ve size sunduğumuz hizmetin kalitesini arttırmak amacıyla toplanmaktadır. Kişisel verilerinizi, ilgili mevzuatın öngördüğü veya faaliyetlerimiz ile ilgili veya faaliyetlerimiz için gerekli oldukları süre boyunca muhafaza etmekteyiz. Kapatılmış hesaplardaki kişisel verileri de hukuki nedenlerle saklayabiliriz. Hbpazar kullanıcının siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri'ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, kullanıcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda Hbpazar gizlilik prensiplerinde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir.

Gizlilik Önlemlerimiz:

Hbpazar Sitesine üye olurken vermiş olduğunuz tüm bilgiler hem güvenli bir serverda hem de SSL sertifikası ile yüksek güvenlikte korunmaktadır. Sitede kredi kartı bilgileriniz sadece üye olurken veya alışveriş yaparken bankalara verilmek amacıyla anlık olarak tutulur. Bunun dışında kredi kartı bilgileriniz sistemde saklanmaz. Ödeme yaptığınız kredi kartı bilgileri sitemizde tutulmamaktadır. Ödeme sırasında girilen bilgiler SSL sertifikasına sahip şifreli bir bağlantıyla doğrudan bankaya yönlendirilmekte, ödeme işlemi bankanın sunucularında gerçekleştirilmektedir. Kullanıcı'nın siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği sizin sorumluluğunuzdadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandıramazsınız. Kullanıcı adı ve şifrenin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan Hbpazar sorumluluk taşımamaktadır.Doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye'ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye'ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımının tespit edilmesi durumunda Hbpazar yazılı olarak bilgilendirilmelidir. Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca Websitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır. Hbpazar ’in belirlediği güvenlik ve gizlilik prensiplerine uymayan ve dikkate almayan üyelerin uğramış olduğu zararlardan sorumlu değildir. Hbpazar güvenlik - gizlilik prensiplerinin aksi yönünde bir durumla karşılaşması halinde sorumluluk taşımamaktadır. Bu tür olumsuz bir durumla karşılaşıldığı takdirde [email protected] adresinden Müşteri İlişkileri birimimiz ile irtibata geçilmesi ayrıca önerilmektedir. Hbpazar bu gizlilik politikası hükümlerini dilediği zaman Web Sitesi'de yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Hbpazar değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri Web Sitesi'nde yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.

Sepete eklendi !